M-Files_PL

M-Files

inteligentne zarządzanie informacją w Twojej firmie

M-Files to technologia zarządzania informacją dla całego przedsiębiorstwa. Piękno platformy polega na tym, że nie jest ona zamknięta na żadną konkretną aplikację biznesową. Może kontrolować i zarządzać danymi dla różnych potrzeb biznesowych, takich jak HR, fakturowanie, zarządzanie projektami, zgodność z przepisami itd.
Organizacje mogą dostosować M-Files i zintegrować go z wewnętrznymi systemami, aby mieć pewność, że ich dane są zarządzane zgodnie z oczekiwaniami. Technologia neutralna w odniesieniu do repozytorium, taka jak IML, pozwala organizacjom na połączenie i dostęp do danych z niemal każdego systemu za pomocą jednego, łatwego w użyciu interfejsu.

Pozwól zadać nam parę pytań...

Nieefektywność procesów hamuje rozwój. Umowy towarzyszą praktycznie każdej relacji biznesowej. Zapewniają pewność
przychodów po stronie sprzedającego i pewność przepływu towarów po stronie kupującego. Jeśli są prawidłowo sporządzone,
wynegocjowane i zarządzane, chronią również firmę przed różnymi nieznanymi i nieprzewidzianymi zagrożeniami, takimi jak
odpowiedzialność cywilna, niedopłata lub zawyżone koszty. Dla większości organizacji ręczne zarządzanie umowami jest jednak
krytycznym działaniem, które powoduje znaczną utratę przychodów i problemy z zachowaniem zgodności z przepisami.

Badania potwierdzają, że zarządzanie umowami za pomocą starszych systemów powoduje
znaczne straty przychodów i ryzyko, w rzeczywistości 9% utraty przychodów
.
Umowy łatwo się gubią,
warunki są słabo zdefiniowane, niespójne i mogą nie być konsekwentnie przestrzegane,
zobowiązania nie są śledzone, a okresy wypowiedzenia/odnowienia przechodzą niezauważone.
Starsze systemy nie nadążają, a firmy, które nie modernizują swoich praktyk, utrudniają sobie rozwój na rynku.


Zobacz, jak zaoszczędzisz połowę swojego czasu,
będąc podwójnie produktywnym.

Dlaczego M-Files?

 ZARZĄDZAJ WYDAJNIE DOKUMENTACJĄ
Zarządzaj i monitoruj umowy, plany projektowe, kontrakty i wiele innych w formie cyfrowej przez cały cykl ich życia, od utworzenia do archiwizacji.

Trwalsze relacje biznesowe

Gdy umowy są publikowane lub zapisywane w folderach sieciowych, tworzenie nowych, negocjowanie ich i podpisywanie jest kłopotliwe. Trudno jest również śledzić uzgodnione warunki i daty wygaśnięcia, a ponadto można zmarnować okazje, aby umowa działała na korzyść własnych interesów. Tutaj możemy pomóc.

Twórz bezbłędne dokumenty na podstawie szablonów

Znajdź szablony dokumentów w ich najnowszej wersji i wykorzystaj automatyzację do wypełnienia ich właściwymi danymi (np. dane klienta, numer zamówienia) pobranymi z innych Twoich źródeł (np. CRM, ERP).

Zachowaj kontrolę podczas
przeglądania i negocjacji

Zamiast za pośrednictwem poczty elektronicznej, przesyłać umowy tam i z powrotem , możesz wysłać link do najnowszej ich wersji. Ludzie mogą wprowadzać zmiany bez tworzenia duplikatów, a Ty zachowujesz pełną historię edycji i komentarzy.

Odnawiaj lub archiwizuj
w odpowiednim czasie

M-Files powiadomi Cię, gdy termin ważności umowy zbliża się do końca, dzięki czemu możesz podjąć odpowiednie działania. Jeśli umowa wymaga archiwizacji, zajmie się tym odpowiedni przepływ pracy.

Podpis elektroniczny, aby wszystko szło zgodnie z planem

Integrujemy się z DocuSign, Adobe Sign i innymi rozwiązaniami do podpisu elektronicznego. Nie ma potrzeby drukowania umów i fizycznego ich wypełniania. Teraz możesz sfinalizować umowę w biurze lub w podróży za pomocą kilku kliknięć.

Egzekwowanie warunków umowy

Możesz skonfigurować przepływy pracy, aby zapewnić, że odpowiednia osoba zostanie powiadomiona o kolejnych etapach, zobowiązaniach lub problemach wymagających rozwiązania.

 

M-FILES
DO ZARZĄDZANIA
DOKUMENTAMI PROJEKTOWYMI

                      CZYLI WSPARCIE CAŁEGO CYKLU ŻYCIA PROJEKTU
OD JEGO ROZPOCZĘCIA DO ZAKOŃCZENIA

 

Wyeliminuj nieefektywność dokumentów i zaoferuj swoim klientom lepszą obsługę!

Optymalizacja planowania, realizacji projektu dzięki ulepszonemu zarządzaniu dokumentacją. Klienci będą usatysfakcjonowani faktem, że to, czego oczekują, zostało dostarczone na czas i zgodnie ze specyfikacją, co zwiększy reputację firmy.

Automatyzacja zapewnia, że procesy biznesowe przebiegają bardziej efektywnie i z mniejszą ilością błędów ludzkich, co zwiększa jakość i spójność w całej organizacji.

Koniec z opóźnieniami i kosztami spowodowanymi złym zarządzaniem dokumentami. Procesy takie jak tworzenie dokumentów projektowych, kompilacja informacji o statusach dokumentacji i zamykanie projektów mogą być łatwo zautomatyzowane z M-Files dla lepszej efektywności.

Sprawdź źródła od M-Files i dowiedz się wszelkich szczegółów!

Experience Better Document Management Through Metadata

How to find a needle in a haystack – Intelligent Information Management 

The Business Case for
Enterprise Content
Management

Setting up the ultimate work from home enviroment

Poznaj naszych ekspertów w tej dziedzinie

MicrosoftTeams-image

Szymon

Junior Business Processes Analyst

Procesy biznesowe to serie zadań użytkownika i zdarzeń automatycznych oraz kolejność ich wykonywania. Tylko ich dobre zrozumienie pozwala nam tworzyć rozwiązania, które są w stanie wesprzeć Twoje codzienne zadania.

persona.png

Olek

Buisiness Analyst & M-files Developer

Jeśli chodzi o zarządzanie wszystkimi informacjami w organizacji, znalezienie rozwiązania, które równoważy funkcjonalność, łatwość użytkowania i cenę, może zająć więcej czasu niż potrzebowałby na to najbardziej zapracowany manager. Jesteśmy tutaj aby pomóc.